Petical Hayvan Hastanesi
Petical Hayvan Hastanesi (Yenişehir)

Mersin merkez Yenişehir ilçesinde faaliyet gösteren Petical Hayvan Hastanesi hakkında detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri, çalışma koşulları v.s

Petical Hayvan Hastanesi HAKKINDA

Petical Hayvan Hastanesi bir Özvet Group kuruluşudur.Özvet Group Yönetim Kurulu Başkanı olan Orhan Özbaba 1981 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. 1998-2006 yılları arasında Mersin Veteriner Hekimler Odası Başkanlığı yaptı ve bu dönemde ‘Türkiye Serbest Veteriner Hekimler Kongresi’ni gerçekleştirdi. Orhan Özbaba halen Mersin Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeliği ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği delegeliğini sürdürmektedir.30 yıllık meslek hayatına büyükbaş hayvan hekimliği ile başlayan Özbaba o yıllarda 3.000’e yakın inek operasyonu yaptı. 1998 yılında mesleki hayatını küçük hayvan hekimliği yaparak sürdürme kararı aldı.

Ultrason ve röntgen cihazlarını Mersin’e ilk getiren veteriner hekim oldu ve küçük dostlarımız için hizmete sundu. Tüm bu çalışmalarla birlikte onlarca stajyer Veteriner Hekim yetiştirdi ve mesleğe hazırladı.Yine Özvet Group kuruluşları olan ‘Alibaba Kennels Köpek Eğitim ve Üretim Merkezi’ ve Forum Mersin Alışveriş Merkezi’nde yer alan ‘Petstore’ mağazasını bu süreçlerde faaliyete geçirerek kendi sektöründe birden çok alanda hizmet vermeyi sürdürmektedir. 2011 yılında, Özvet Group Yönetim Kurulu Üyeleri olan kızı Veteriner Hekim Merve Özbaba ve Ekonomist oğlu Eren Özbaba’nın desteği ve işbirliği ile 13 yıl boyunca birlikte çalışma fırsatı bulduğu meslektaşları ve stajyerlerini de bünyesine katarak Petical Hayvan Hastanesini kurdu. Bir Özvet Group kuruluşu olan Petical Hayvan Hastanesi, uzman kadrosu ve çağın tıbbi gelişmelerine uygun donanımı ile küçük dostlarımıza ve sizlere hizmet vermeyi sürdürüyor.


İletişim Bilgilerimiz
mersin hayvan severler

Petical Hayvan Hastanesi

Adres: Bilgi yok..
Telefon: Bilgi yok..
Telefon GSM: Bilgi yok..
Web: Bilgi yok..
Facebook: Bilgi yok..

www.mersinhayvanseverler.com

mersin hayvan severler

mersin hayvan severler

Kliniğimizden Görüntüler
mersin hayvan severler

Petical Hayvan Hastanesi adlı işletmenin sahibimisiniz? İletişim sayfasından bize ulaşarak bilgilerinizi güncelleme talebinde bulunabilirsiniz.

mersin hayvan severler

"Petical Hayvan Hastanesi (Yenişehir Mersin)", 5 out of 5 based on 1 ratings.mersin hayvan severlerGoogle'dan gelen aramalar:

mersin hayvan hastanesi (19)

mersin hayvan severler