Sponsorluk

Firmalar

Sayın firma sahipleri. Sizlerden maddi olarak hiçbir beklentimiz yok. Sizlerden mama istiyoruz.. Su ve mama kap’ları istiyoruz. Bunun karşılığında sitemizde sınırsız reklamınızı yapacağız.

Veterinerler

Sayın veterinerler. Sizlerden de maddi olarak hiçbir beklentimiz yok. Örneğin ayda sadece 1 tane kedi veya köpek kısırlaştırın. Bunun karşılığında sitemizde sınırsız reklamınızı yapacağız.

Belediyeler

Sayın belediyelerimiz. Sizlerden de maddi olarak hiçbir beklentimiz yok. Mama dağıtımında, yaralı hayvanların veterinere ulaştırılması gibi konularda bize teknik destek verebilirsiniz. Bunun karşılığında sitemizde sınırsız reklamınızı yapacağız.

Sokak Köpekleri

Sokak Köpekleri Çöpten Kokmuş Çürümüş Artıkları Yemek Zorunda Kalıyor..

 

Piyasa da 15 kg’lık bir mama’nın ortalama fiyatı 60 TL.  Çok değil ayda sadece 1 paket mama alsanız, sokaklardaki yüzlerce kedi ve köpek açlıktan kurtulur. Ayda 1 kez sadece 60 TL vermek eminiz hiçbirinizi zor duruma sokmaz. 15 kg’lık alacak bütçeniz yoksa bile 5 kg’lık alabilirsiniz. Yapacağınız mama yardımının miktarını tamamen size bırakıyoruz.

Veya elinizden ne gelirse yardımlarınızı bekliyoruz. Unutmayın O’nların ağzı dili yok konuşamıyorlar.. Sıcaklarda kavruluyorlar içecek su bulamıyorlar.. Yiyecek yemek bulamıyorlar çöplerden kokmuş yiyecekleri yemek zorunda kalıyorlar. Plansız bir şekilde üremek zorunda kalıyorlar. LÜTFEN O’NLARA HEPBİRLİKTE YARDIM EDELİM..