BÖYLE VAHŞET NE GÖRÜLDÜ NE DUYULDU!!
YARALI KÖPEĞE 2.5 SAAT BOYUNCA GİTMEYEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ (sözde) HAYVAN AMBULANSI..
YARALI KÖPEĞİ ÇÖP KAMYONUNA FIRLATAN SİLİFKE BELEDİYESİ..

Yer Silifke ilçesi.. Vatandaş saat 10:30 sularında yaralı bir köpek görüyor. 444 21 53’ü arıyor. (102757 Nolu ihbar kaydı) Saat 13:00’a kadar ne arayan var ne gelen.. Köpek can çekişmeye devam ediyor. 13:30 sularında ise bir anda Silifke Belediyesine ait çöp toplama kamyonu geliyor ve görüntüde gördüğünüz üzere köpeği kamyona fırlatıp atıyorlar.. Vatandaş barınak ekinibi beklerken çöp kamyonunun geldiğini görünce çaresizce sadece video çekmekle yetinebiliyor.

Bu olayın sorumlularının en ağır cezayı almaları için gerekli şikayetlerimizi gün içerisinde ileteceğiz. Bu video ve verdiğimiz bilgiler kanıt niteliğindedir. Başta savcılar olmak üzere tüm yetkilileri göreve davet ediyoruz..


Birkaç gün önce de yine aynı Silifke barınağı ihbarlara 8 saat sonra gitmişti. Aynı sorunlar Mersin barınağında da hergün yaşanıyor. Sokaklarımızda yüzlerce CAN bu belediye personeli yüzünden acılar içerisinde ölüyor.. Ama ısrarla büyükşehir belediyemiz bu personeli korumaya devam ediyor. Yakında tüm Türkiye duyacak bu yaptıklarını..

Ve Mersin’deki tüm barınaklardan sorumlu Sahipsiz Hayvanları Koruma Şube Müdürlüğü her zaman olduğu gibi UYUMAYA DEVAM EDİYOR..

YAZIKLAR OLSUN BÖYLE VİCDANSIZLIK OLMAZ OLAMAZ…