Değerli hayvan sever dostlar. Mersin’de hayvan hakları konusunda çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Mersin Hayvan Severler derneği olarak, Mersin’in sorunlarını masaya yatırıyoruz. Tabiki bunu sizlerden gelen öneri ve şikayetler doğrultusunda yapacağız.

Mersin’in hayvan hakları konusunda, barınaklar konusunda, sokak hayvanları konusunda ve genel olarak tüm konularda ne gibi eksikleri olduğunu, neler yapabileceğimizi ve buna benzer aklınıza gelen tüm önerilerinizi bu sayfa altına yorum olarak yazmanızı önemle rica ediyoruz.

Herhangi bir şikayetiniz yok ise en azından aklınızdaki güzel bir projeyi bizimle paylaşabilirsiniz. Her zaman dediğimiz gibi “Birlikten Kuvvet Doğar”..


Buraya yazacağınız herşey, dernek yöneticileri tarafından tek tek itina ile incelenip gerekli durumlarda yazan kişiye ulaşılacaktır. Siz üretin, birlikte hayata geçirelim!

Aynı zamanda bu sayfa altına yazılacak olan tüm yorumlar, başta Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlara da gönderilip, gerekli destekler talep edilecektir.

mersinin-sorunlari-birlikte-cozelim