Banio Yapı Market Mersin Şubesi

Banio Yapı Market Mersin Şubesi Hem Pet Ürünleri Satıyor Hem Hayvan Düşmanı!

Bir yapı market düşünün.. içerisinde kediler ve köpekler için mamalar, aksesuarlar ve klübeler satılıyor. Ama hemen kapısının önündeki yavru kedilere mama verenlere sözlü saldırıda bulunuyorlar.. Evet yanlış duymadınız.. Banio adlı mağazanın Mersin’deki şubesinde böyle bir olay yaşandı..


Tarih 20 Mayıs 2018.. Öğleden sonra 16:00 suları.. Bir vatandaşımız Banio Markete giriyor kedi maması ve plastik kap alıyor. Dışarı çıkıyor evine gitmek için ama marketin önünde yavru kediler görüyor. Hemen elindeki mamadan veriyor zavallı aç hayvanlara. Ve diğer kap içinde de su.. Ama birde ne görsün! Hemen 2 tane personel geliyor ve “Buraya bırakmayın bunları çöp oluyor” diyor.. Vatandaşımız ilk şoku üzerinden attıktan sonra “Ama bunları ben sizden satın aldım. Bunlar çöp mü?” diyor. Ve yaklaşık 15 dakika tartışıyorlar.

Hem üzgün hemde sinirli vatandaşımız oradan uzaklaşıyor ve bize durumu anlatıyor.. Bizde Banio marketin genel merkezine telefon açtık. Durumu anlattık. Bize bir yetkilinin cep telefonu numarasını verdiler. Verdikleri numaraya bakan olmadı. Sms gönderdik. Geri dönmediler..

Anlaşılıyor ki bu Banio adlı işletme, mağazalarında pet ürünleri satan gizli bir hayvan düşmanı…

Bu markayı kınıyoruz ve tüm duyarlı vatandaşlarımızdan buradan alışveriş yapmamaları konusunda rica ediyoruz.

Mağazanın genel merkezine telefon açıp Mersin şubelerini şikayet edebilirsiniz.

Banio Yapı Market Merkez Ofis:
Adres: Topçular Mah. Gazi Buln. No: 760, 07300 – Muratpaşa/Antalya
Telefon: 0 242 338 0010