Mersin Hayvan Severler Derneği

love-my-petBiz Mersin hayvan severleri, bu bilinç ile yola çıkarak daha çok sesimizi duyurabilmek, sokakta yaşayan hayvanlar öncelikli olmak üzere tüm hayvan dostlarımızı kucaklamak, doğal yaşam şartları içerisinde layık oldukları koşulları sağlamak, geliştirmek ve toplumsal bilince katkı sağlamak amacı ile faaliyetlerimizi dernek çatısı altında sürdüreceğiz. Amacımız sadece hayvanları korumak ve yaşatmak değil aynı zamanda hayvan sevgisini insanlara, çocuklara aşılamak ve gelecek nesillere aktarmaktır. Tek gayemiz O’nların haklarını savunmak ve bizim kadar onların da yaşama hakkı olduğunu herkese göstermektir.

Mersin gibi modern bir kentin, metropol kültürünü şehrin tüm yaşam alanlarına, çehresine yakıştırdığı günümüzün koşullarında, sokakta yaşayan dostlarımızın da bu tablo içerisinde aynı güzellikte yerlerini almaları için gerçekleştireceğimiz bu oluşum kaçınılmaz olmuştur.

Derneğimizin faaliyetlerinde maddi ve manevi olarak tüm hayvan severlerinin desteklerini bekliyoruz.mersin hayvan severler

İnsan olmanın üstün zevki egosundan sıyrılıp binlerce yıldır birlikte yaşadığımız hayvanlarında bizlerle eşit şartlarda yaşama hakkı olduğunu öncelikle yaşadığımız şehire ve daha sonra tüm dünyaya göstermeliyiz

mersin hayvan severler

all_animals_and_earth_350Derneğimiz sadece kediler ve köpekler için değil de nefes alan, bir can taşıyan tüm hayvanlar için çalışmalarını sürdürmek adına kurulmuştur.

Ama ülkemizde en büyük sorun sizlerin de bildiği üzere sokak hayvanları ve barınaklardır. Bu yüzden ilk hedefimiz sokak hayvanlarını koruma altına almaktır. Aynı zamanda diğer hayvan türleri için de sıkı bir çalışma içerisinde olacağız.
mersin hayvan severler

mersin hayvan severlerGoogle'dan gelen aramalar:

Kedi bakım evi mersin (17)

mersin hayvan severler