Katkıda Bulunun!

Merhaba değerli hayvan sever dostlarımız. Öncelikle web sitenizi ziyaret edip bu yazıyı okuyacağınız için teşekkür ederiz.

Sokak hayvanlarını korumak, karınlarını doyurmak ve tedavilerini üstlenmek için sizlerin manevi desteğinize ihtiyacımız var.

Aşağıda maddeler halinde yapmamız gerekenleri listeledik. Hepsini yapmak zorunda değilsiniz. İçlerinden bir tanesini bile yapsanız emin olsun bir can kurtarmış olursunuz.

Öncelik olarak muhakkak siteye üye olmanızı rica ediyoruz. Çünkü üyelik sistemimiz sayesinde birbirimizle sürekli iletişim halinde olacağız.Üye olduktan sonra profilinizi tamamen doldurup zenginleştirmenizde fayda var.

Neler Yapabilirim?

  1. Hiçbirşey yapamazsanız bile günde sadece bir kez web sitenize girip biraz gezebilirsiniz. Yeni eklenen içerikleri inceleyebilir, yorum yazabilir ve paylaşabilirsiniz. Bunu yapmanız en fazla 10 dakikanızı alır.
  2. Facebook, Twitter gibi sosyal mecralara hepimiz sık sık giriyoruz. Ama hiç düşündünüz mü Facebook, Twitter  size para mı veriyor?  Köpekler için kediler için mama mı bağışlıyor? Onların tedavilerini mi üstleniyor?  Hayır.. Tam tersi siz Facebook ve Twitter’a girdikçe onlar para kazanıyor, siz zaman kaybediyorsunuz..  Hiç girmeyin demiyoruz tabiki girebilirsiniz. Hepimiz günde bir kez de olsa sosyal hesaplarımıza giriş yapıyoruz.  Ama örneğin bir sahiplendirme ilanı verecekseniz önce bu siteye yanii kendi sitenize ilanı ekleyin. Sonra sosyal medyada zaten paylaşırsınız.
  3. Neden özellikle öncelik olarak bu siteyi yanii kendi sitenizi kullanın diyoruz biliyormusunuz?  Çünkü bu siteye ne kadar çok içerik eklenirse ve ne kadar çok ziyaretçi girerse,  sponsorlarımız bir o kadar çok bize mama veriyor. Tedavi masraflarını karşılıyorlar.  Ama sitenize girmezseniz hiç, birşeyler paylaşmazsanız sponsorlarımız da siteye reklam vermez.  Mantıklı olarak düşünürseniz sizde hak vereceksiniz bize.
  4. Sitemizde haberler bölümü var. İhbar Hattı var. Video galeri, resim galeri var. Hayvan temalı filmler, kitaplar bölümü var. Hayvanlar için faydalı olabilecek her türlü içeriği kendiniz siteye ekleyebilirsiniz. Facebook’ta nasıl resim paylaşıyor, galeriler oluşturuyorsanız burada da işlemler çok basit. Birkaç dakika da birçok içerik ekleyebilirsiniz.
  5. Web sitesi içerisinde olması gerektiğini düşündüğünüz bölümler var ise bize iletebilir beraber çalışır düşündüğünüz özelliği sitemize kazandırırız.
  6. Eksiklerimizi hatalarımızı bize iletebilirisiniz.

Sonuç olarak bu web sitesine,  yani kendi web sitenize günde bir kez bile giriş yapıp biraz gezmeniz demek  1 paket mama demek.. yaralı bir kediyi tedavi ettirmek demek.. sokakta aç gezen bir köpeğin karnını doyurmak demek.

Evet çok basit.. Yapmanız gereken tek şey günde bir kez web sitenizi ziyaret edin.. Bir CAN kurtarın..

Bu yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Her türlü öneri, görüş, eleştiri durumlarında lütfen bize ulaşınız.