“İletişim:0541 210 34 64 veya 0535 348 54 44
Yer:İstanbul/Salacak

Üyemizin iletisidir.”Bu tatlı kedicik yolda yürürken eşimin karşısına çıkmış. Geldiğinde gözü çok kötü durumdaydı, iltihaptan dolayı kapanmıştı. Kendisi de bir deri bir kemikti. Veterinere götürüp ilk tedavisini ve iğnesini yaptırdık. Gözü için de antibiyotik ve kortizon tedavisine başlandı, fakat tüm çabalara rağmen maalesef gözünü kurtaramadık :( Şu anda sağ sözü hiç görmüyor, fakat sol gözünde hiç bir problem yok. Gözü dışında genel sağlığı da gayet iyi, kilo aldı, enerjisi yerine geldi. Tuvaletini kuma yapmayı kendi kendine öğrendi. Atlayıp zıplayan, oyuncu, sevgi arsızı minik bir kedicik oldu. Şu anda 3 aylığa yakın. Adını, tek gözüne ithafen “Korsan” koyduk. Korsan bir süredir bizde misafir, fakat ne var ki daha fazla misafir edemeyeceğiz, çünkü evde iki tane de muhabbet kuşumuz var! Gözü nedeniyle sokağa geri salınması da söz konusu değil.Bu nedenle onu en az bizim kadar sevecek, sorumluluğunu üstlenecek insanların olduğu, sevgi dolu bir yuva arıyoruz.Engelli bir cana umut olup, o güzel yuvayı ona siz verebilir misin?” #haysev

İlgilenen birileri olursa bize numaralı telefondan(ya da ulaşılamıyorsa ‘ten) ulaşabilirler. Kedicik şu anda Salacak’ta kalıyor.


Yardımcı olabilirseniz gerçekten çok seviniriz. Görseniz o kadar şirin ki, insanın içi cız ediyor. Bir an önce, güzel bir yuva bulması tek temennimiz.” #haysev”

Başlık: Korsan, artık sokaklarda yaşayamaz §
Ekleyen: Hayvan Severler
Eklenme Tarihi: 20/7/2014 (5 resim)

Açıklama ve resimler otomatik olarak Facebook’tan gelmektedir. Güncelliğini yitirmiş olabilir. Facebook tarihine bakmayı unutmayınız.