Bu muhteşem Dvd’ye sahip olmak isteyenler facebook sayfamızdan özel mesaj gönderebilir. ( www.facebook.com/MersinHS )

fkocN4Bir toplumun gelişmiş toplumlar seviyesine ulaşmasında o toplumun hayvanlara bakışı ve verdiği değer belirleyici bir unsurdur. Sadece hayvanları sevmek değil, onlarla doğru iletişim kurabilmeninde insanoğlunun doğaya ve hayvanlara karşı olan en büyük sorumluluğu olduğu inancıyla hazırlanan “Ali Yeşilırmak ve Max le Köpek Eğitiminin Sırları” eğitim Dvd sinin amacı; insanların köpek eğitimini sadece komut olarak değil köpeğin algı yolunu açmak için geçiş sistemi olarak görmesini sağlamaktır.

Günümüzde artık bir çok aile evcil hayvan beslemekte ve bu hayvanların bir çoğu da köpeklerden oluşmaktadır. Ancak ailelerin çoğu köpek eğitimi üzerine çok az bilgiye sahip ve doğru kaynak bulmakta da çok zorlanıyor. Ailelerin bu sevimli dostlarıyla daha doğru bir iletişim kurabilmelerini sağlayabilmek amacıyla herkesin tanıdığı, Köpek Eğitim Uzmanı Ali Yeşilırmak ile birlikte hazırlanan Türkiyenin ilk köpek eğitim filminde, uzmanımıza tüm Türkiyenin sevgilisi muhteşem köpek Max eşlik ediyor.


Ali Yeşilırmak 21 yıldır profesyonel olarak köpek eğitmenliği yapmaktadır. 2010 yılında tanışan Max ve Ali, bu süre zarfında birçok özel organizasyonda ve TV yapımında yer almıştır. 2012 yılında Acun Ilıcalının hazırlayıp sunduğu YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE programında; Max, Ali Yeşilırmakın eğitmenliğinde, muhteşem şovlarıyla tüm Türkiyenin sevgisini kazanmış ve aldığı oylarla yarışmanın şampiyonu olmuştur. Tüm Türkiyenin sevgilisi haline gelen Max sonrasında reklam filmlerinde yer almıştır. 2013 yılında Max ve Ali bu kez Arkadaşım Max adlı sinema filmiyle hayranlarının karşına çıkmıştır. 21 yıllık eğitmenlik deneyimi boyunca Ali Yeşilırmak; Kıvanç Tatlıtuğ, Haluk Bilginer, Mehmet Aslantuğ, Engin Altan Düzyatan, Ozan Güven, Vatan Şaşmaz gibi daha birçok önemli sanatçının ve Volkan Demirel, Egemen Korkmaz gibi birçok sporcunun köpeklerine temel ve ileri itaat eğitimleri vermiştir.