migros

Migros 21 Eylül – 4 Ekim Tüm Mamalarda %50 İndirim!

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü, tüm hayvan severlerin yılda bir kez deyim yerindeyse bayram ettiği bir gündür. Çünkü başta Migros olmak üzere tüm büyük süper marketlerde mama ve aksesuarda %50 indirim uygulanır. Genelde 1-4 Ekim tarihleri arasında kampanya yaparlar. Ama bu sefer Migros akıllı bir hamle yapmış ve 21 Eylül itibari ile %50 indirim kampanyasını başlatmış. Yani 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü haftasını beklemenize gerek kalmadı. 21 Eylül 4 Ekim tarihleri arasında Migros’tan tüm ihtiyaçlarınızı %50 indirim ile alabilirsiniz.

NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?


Öncelikle mümkünse büyük Migroslara gidin. (MM ya da MMM) Çünkü büyük mağazalarda stok daha çok oluyor.
Sabah açılışta gidin (10:00) Çünkü gün içerisinde giderseniz mama çeşitlerinin bittiğini ya da azaldığını görürsünüz. Ayrıca Petshop’lar da sabah erkenden gidip Migros’tan mama alıyorlar (%50 indirim ile alıp normal fiyattan satıyorlar) Ve haliyle Petshoplar yüzünden de mamalar erkenden bitebiliyor.

HANGİ MARKA MAMALARDA İNDİRİM VAR?

Tüm markalarda indirim geçerli. Yıl içerisinde de birkaç kez %30 %20 indirim yapıyor Migros zaten. Ama belirli ürün ve markalarda. Ama 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü münasebeti ile gerçekleşen bu indirim kampanyasında Pet ürünleri reyonundaki tüm mamalarda %50 indirim mevcuttur.

Migroslarda şu markalar mevcut:

  • Pedigree (Konserve, kuru mama, ödül maması mevcut)
  • Joker (sadece Köpek maması mevcut)
  • Goody (Konserve ve kuru mama mevcut)
  • Whiskas (Sadece kedi maması ve konserve mevcut)
  • Felix (Sadece kedi maması ve konserve mevcut)

Size en yakın Migros şubesini öğrenmek için burayı tıklayın..