migros

Migros 21 Eylül – 4 Ekim Tüm Mamalarda %50 İndirim!

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü, tüm hayvan severlerin yılda bir kez deyim yerindeyse bayram ettiği bir gündür. Çünkü başta Migros olmak üzere tüm büyük süper marketlerde mama ve aksesuarda %50 indirim uygulanır. Genelde 1-4 Ekim tarihleri arasında kampanya yaparlar. Ama bu sefer Migros akıllı bir hamle yapmış ve 21 Eylül itibari ile %50 indirim kampanyasını başlatmış. Yani 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü haftasını beklemenize gerek kalmadı. 21 Eylül 4 Ekim tarihleri arasında Migros’tan tüm ihtiyaçlarınızı %50 indirim ile alabilirsiniz.

NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?


Öncelikle mümkünse büyük Migroslara gidin. (MM ya da MMM) Çünkü büyük mağazalarda stok daha çok oluyor.
Sabah açılışta gidin (10:00) Çünkü gün içerisinde giderseniz mama çeşitlerinin bittiğini ya da azaldığını görürsünüz. Ayrıca Petshop’lar da sabah erkenden gidip Migros’tan mama alıyorlar (%50 indirim ile alıp normal fiyattan satıyorlar) Ve haliyle Petshoplar yüzünden de mamalar erkenden bitebiliyor.

HANGİ MARKA MAMALARDA İNDİRİM VAR?

Tüm markalarda indirim geçerli. Yıl içerisinde de birkaç kez %30 %20 indirim yapıyor Migros zaten. Ama belirli ürün ve markalarda. Ama 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü münasebeti ile gerçekleşen bu indirim kampanyasında Pet ürünleri reyonundaki tüm mamalarda %50 indirim mevcuttur.

Migroslarda şu markalar mevcut:

  • Pedigree (Konserve, kuru mama, ödül maması mevcut)
  • Joker (sadece Köpek maması mevcut)
  • Goody (Konserve ve kuru mama mevcut)
  • Whiskas (Sadece kedi maması ve konserve mevcut)
  • Felix (Sadece kedi maması ve konserve mevcut)

Size en yakın Migros şubesini öğrenmek için burayı tıklayın..

mersin hayvan severlerGoogle'dan gelen aramalar:

köpek maması migros (2)migros kopek mamasi (2)2017 yılında kedi mamaları ne zaman uccuz satıdı (1)migros kedi maması indirim (1)migros kedi maması indirimi ne zamana kadar gecerl (1)migros kuru mama (1)migros mama (1)

mersin hayvan severler