Dernek Üyeliği

AYLIK SADECE 20 TL ÜYELİK AİDATI ÖDEYEREK BİR ÇOK HAYAT KURTARMAK İSTERMİSİNİZ?

el-uzat-hayat-kurtar

-DERNEĞE NEDEN ÜYE OLMALIYIM?

Mersin Hayvan Severler Derneği, tamamen sokak hayvanları için çalışmaktadır. Siz duyarlı vatandaşların maddi ve manevi destekleri sayesinde, sokaklarda yaşama savaşı veren dostlarımızın mama ihtiyaçlarını gideriyor ve sağlık problemleri için tedavilerini üstleniyoruz.

Günümüz şartlarında 20 TL’nin pek bir değer yok belki ama “birlikten kuvvet doğar” inanışı ile yola çıkarsak emin olun bu küçük rakam ile yüzlerce binlerce hayat kurtarabiliriz.

mersin hayvan severler

el-uzat-hayat-kurtar2

-DERNEĞE ÜYE OLURSAM BANA NE FAYDASI OLACAK?

-Derneğimize üye olduğunuz an 7/24 tüm yasal ve teknik konularda size yardımcı olacağız.
-Kendi evcil hayvanlarınız hakkında size her türlü desteği sunacağız.
-Herhangi bir yerde herhangi bir saatte sokakta yardıma muhtaç bir hayvan gördüğünüzde, derneğimiz bu konuda da size anında yardımcı olacaktır.
-Size vereceğimiz resmi üyelik kartı ile güvence altında olacaksınız.
-Dernek yönetim kuruluna, disiplin kuruluna ve denetleme kuruluna girebilir ve söz hakkı sahibi olabilirsiniz.
-Resmi toplantılara katılabilir, derneği temsilen devlet kurumları ile görüşmeler yapabilirsiniz.
-Derneğin alacağı tüm kararlarda oy kullanabilir, kendi fikrinizi/projenizi kurullara sunabilirsiniz.
mersin hayvan severler

el-uzat-hayat-kurtar3

-SADECE MAMA VE TEDAVİ Mİ?

Tabiki hayır. Sadece mama dağıtmakla, genel tedaviler ile bu sorunlar hiçbir zaman çözülmedi çözülemez. Yaz aylarında sıcaktan, kış aylarında ise soğuktan yüzlerce kedi köpek hastalanarak ölüyor. Bu ölümlerin %80’i yavrulardan oluşmaktadır. Derneğimizin altyapısını sürekli güçlendirerek bizimle aynı dünyada yaşayan tüm hayvanlar için gerekli ekipmanlar, ambulans, veteriner, ilaç temini ve buna benzer hayati öneme sahip ihtiyaçları gidermeyi hedefliyoruz.

Hayvan sevgisini insanlara ve özellikle çocuklara aşılamak için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz/düzenleyeceğiz.

Kısırlaştırmanın faydalarını her fırsatta insanlara anlatmak için toplantılar ve etkinlikler düzenliyoruz/düzenleyeceğiz. (Sokakta yaşayan kedi/köpekler için)

mersin hayvan severler

UNUTMAYALIM Kİ BİZDEN ÖNCE ONLAR YAŞIYORDU BU DÜNYADA. BİZ ONLARIN YAŞAM ALANLARINI ELE GEÇİRDİK. ŞUAN ONLAR İÇİN ÇOK AZ YER KALDI . ÖLMELERİNİ Mİ İZLEYECEĞİZ YOKSA ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR ONLARIN YAŞAM SAVAŞINA DESTEK Mİ OLACAĞIZ?

mersin hayvan severler

Önemli hatırlatma: Resmi olarak derneklerde giriş ücreti ve aylık aidat sistemi vardır. Mersin Hayvan Severler derneği olarak giriş ücreti 20 TL (Tek sefer), Aylık aidat 20 TL olarak belirlenmiştir. Bilginize.

Aidatlarınızı bağış sayfasındaki resmi banka hesabımıza gönderebilir ya da bizzat derneğimize gelerek teslim edebilirsiniz. Ödenen her aidat (ay) için maliye bakanlığından onaylı makbuz kesilmektedir.

Mersin Hayvan Severler Derneği Üyelik İşlemleri

Bu bir ön üyeliktir. Buraya yazacağınız bilgiler, Derbis (Dernekler Bilgi Sistemi) sistemine tekrar girilecektir. Formu doldurup gönderdikten sonra en kısa zamanda size verdiğiniz telefon numarasından ulaşacağız.

(T.C kimlik numaranız hiçbir şekilde bu web sitesinde ya da derneğimizde kayıt altına alınmaz. Derbis (Dernekler Bilgi Sistemi) sistemine girildikten sonra silinir)

Üyelik Formu

 

Güvenlik Sorusu